O firmie

Ordecki Development

Firma Ordecki Development działa w branży deweloperskiej od 2011 roku. Głównym zakresem działalności jest budownictwo mieszkaniowe na obszarze Rzeszowa i gmin przyległych do miasta. Firma realizuje budowy domów jednorodzinnych wolnostojących oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Wykwalifikowani wykonawcy gwarantują realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami, jakich oczekują inwestorzy. 


Budowane przez naszą firmę domy wyróżnia ciekawa architektura i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Obecnie prowadzona jest budowa i sprzedaż domów w Krasnem koło Rzeszowa. Domy położone są na osiedlu widokowym, w pięknej, spokojnej okolicy, zaledwie 15 minut od centrum miasta. Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewnić jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Krasne koło Rzeszowa to miejsce, które cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. 


Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, uwzględniamy możliwość wprowadzania zmian na etapie budowy, tak, aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Jest to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nową ofertą w okolicy Rzeszowa - zapraszamy do kontaktu.