I etap inwestycji

Ordecki Development

Rzeszów Krasne

Krasne I etap inwestycji to 6 domów wolnostojących, wybudowanych wg projektów "Dom w lucernie 4" i Dom na wzgórzu N". Inwestycja w Krasnem koło Rzeszowa to 26 domów jednorodzinnych, realizowanych w IV etapach. Domy położone są na osiedlu widokowym, w pięknej, spokojnej okolicy, zaledwie 15 minut od centrum miasta.

Dom na wzgórzu (N)

W I etapie wybudowaliśmy 4 domy.

Dom w lucernie 4

W I etapie wybudowaliśmy 2 domy.

I etap inwestycji - dostępność

I Etap inwestycji - opis

Budynek A - "Dom w lucernie 4" 

Sprzedany

Budynek B - "Dom w lucernie 4" 

Sprzedany

Budynek C - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Budynek D - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Budynek E - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Budynek F - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Dom na Wzgórzu (N)

Prosta bryła domu przykryta dwuspadowym dachem. W strefie frontowej zaprojektowano nowoczesne zadaszenie osłaniając wejście do budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na poddaszu zastosowano portfenetry, które wraz z oknami w połaci dachu zapewniają dużą ilość naturalnego światła. Parter to w całości strefa dzienna domu z szerokimi przeszkleniami. W salonie możemy rozłożyć zestaw mebli wypoczynkowych z narożna sofą, a w części jadalnej mamy wystarczającą ilość miejsca na duży stół dla całej rodziny. Wygodne przygotowywanie posiłków zapewnia optymalna organizacja funkcji kuchennych, możemy zastosować wysoką zabudowę, a także zaaranżować dodatkowe miejsce do spożywania posiłków w formie barku śniadaniowego. Tuż obok wiatrołapu przewidziano lokalizację łazienki. Prywatny wypoczynek w strefie nocnej, która wypełnia przestrzeń poddasza, oferują dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnia rodziców. Posiada ona własną, obszerną garderobę oraz wyjście na balkon.

Dom w lucernie 4

Funkcjonalny projekt domu o prostej bryle, z subtelnymi dodatkami elewacyjnymi podkreślającymi jego współczesną formę. Otwarta strefa dzienna łączy wygodny salon z jadalnią i kuchnią, dając możliwość różnorodnej aranżacji przestrzeni. Szerokie otwarcie na ogród powiększa optycznie wnętrze oraz pięknie je doświetla. Atutem kuchni jest duża ilość blatów roboczych oraz możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Z obszernego wiatrołapu przechodzimy do garażu oraz kotłowni na paliwo stałe. Na poddaszu o wysokiej ściance kolankowej zaprojektowano przestronną sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz komfortową łazienkę.

II etap inwestycji

Ordecki Development

Rzeszów Krasne

Krasne II etap inwestycji to 6 kolejnych domów wolnostojących, wybudowanych wg projektów "Dom w pięknotkach' i "Dom w sasankach 4". Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewnić jak najlepsze warunki życia przyszłym mieszkańcom.

Dom W PIĘKNOTKACH

W II etapie wybudowaliśmy 4 domy.

Dom w sasankach 4

W II etapie wybudowaliśmy 2 domy.

II etap inwestycji - dostępność

II Etap inwestycji - opis

Budynek G - "Dom w pięknotkach"

Sprzedany

Budynek H - "Dom w pięknotkach"

Sprzedany

Budynek I - "Dom w pięknotkach"

Sprzedany

Budynek J - "Dom w pięknotkach"

Sprzedany

Budynek K - "Dom w sasankach 4"

Sprzedany

Budynek L - "Dom w sasankach 4"

Sprzedany

Dom w pięknotkach

Funkcjonalny dom o nowoczesnej bryle, tani w eksploatacji. Wygodny wiatrołap wprowadza nas do części gościnnej obejmującej salon z jadalnią i wyjściem na taras oraz otwartą kuchnię. Zaletą tego projektu domu jest efektywne wykorzystanie powierzchni, dzięki czemu pomieszczenia są wygodne a na parterze powstała duża kotłownia na paliwo stałe i alternatywnie gazowe. Poddasze oferuje dwa pokoje dzieci, sypialnię rodziców z garderobą, garderobę ogólnodostępną oraz komfortową łazienkę. W projekcie domu zastosowano prosty, dwuspadowy dach łączący w sobie aspekt ekonomiczny i estetyczny. Praktycznym rozwiązaniem jest efektownie zaprojektowane zadaszenie tarasu od strony ogrodowej i schodów przy wejściu.

Dom w sasankach

Niewielki dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, o prostej bryle i wygodnym wewnętrznym układzie funkcjonalnym. Nad wejściem praktyczne zadaszenie tworzy balkon. Atrakcyjnym detalem są przeszklone balustrady, podkreślają charakter domu i wraz z licznymi oknami wizualnie dodają bryle lekkości. Jasna, wygodna strefa dzienna łączy w sobie funkcję salonu, jadalni i kuchni. Przeszklenie tarasowe w efektowny sposób otwiera wnętrze domu na ogród. W jadalni przewidziano odpowiednią ilość miejsca na duży stół oraz komodę lub witrynę. Obszerny półwysep kuchenny mieści wygodny blat do przyrządzania posiłków, od strony jadalni przewidziano przy nim również barek śniadaniowy. Program użytkowy kuchni uzupełnia zaprojektowana pod schodami spiżarnia. Zlokalizowany w pobliżu wiatrołapu pokój to przytulny gabinet, pokój to nauki lub gościnna sypialnia. Na jego osi znajduje się toaleta. Dzięki racjonalnej organizacji powierzchni poddasza, w strefie nocnej mieszczą się cztery dobrze doświetlone naturalnym światłem pokoje oraz łazienka.