I etap inwestycji

Ordecki Development

Rzeszów Krasne

Krasne I etap inwestycji to 6 domów wolnostojących, wybudowanych wg projektów "Dom w lucernie 4" i Dom na wzgórzu N". Inwestycja w Krasnem koło Rzeszowa to 26 domów jednorodzinnych, realizowanych w IV etapach. Domy położone są na osiedlu widokowym, w pięknej, spokojnej okolicy, zaledwie 15 minut od centrum miasta.

Dom na wzgórzu (N)

W I etapie wybudowaliśmy 4 domy.

Dom w lucernie 4

W I etapie wybudowaliśmy 2 domy.

I etap inwestycji - dostępność

I Etap inwestycji - opis

Budynek A - "Dom w lucernie 4" 

Sprzedany

Budynek B - "Dom w lucernie 4" 

Sprzedany

Budynek C - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Budynek D - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Budynek E - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Budynek F - "Dom na wzgórzu N"

Sprzedany

Dom na Wzgórzu (N)

Prosta bryła domu przykryta dwuspadowym dachem. W strefie frontowej zaprojektowano nowoczesne zadaszenie osłaniając wejście do budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na poddaszu zastosowano portfenetry, które wraz z oknami w połaci dachu zapewniają dużą ilość naturalnego światła. Parter to w całości strefa dzienna domu z szerokimi przeszkleniami. W salonie możemy rozłożyć zestaw mebli wypoczynkowych z narożna sofą, a w części jadalnej mamy wystarczającą ilość miejsca na duży stół dla całej rodziny. Wygodne przygotowywanie posiłków zapewnia optymalna organizacja funkcji kuchennych, możemy zastosować wysoką zabudowę, a także zaaranżować dodatkowe miejsce do spożywania posiłków w formie barku śniadaniowego. Tuż obok wiatrołapu przewidziano lokalizację łazienki. Prywatny wypoczynek w strefie nocnej, która wypełnia przestrzeń poddasza, oferują dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnia rodziców. Posiada ona własną, obszerną garderobę oraz wyjście na balkon.

Dom w lucernie 4

Funkcjonalny projekt domu o prostej bryle, z subtelnymi dodatkami elewacyjnymi podkreślającymi jego współczesną formę. Otwarta strefa dzienna łączy wygodny salon z jadalnią i kuchnią, dając możliwość różnorodnej aranżacji przestrzeni. Szerokie otwarcie na ogród powiększa optycznie wnętrze oraz pięknie je doświetla. Atutem kuchni jest duża ilość blatów roboczych oraz możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Z obszernego wiatrołapu przechodzimy do garażu oraz kotłowni na paliwo stałe. Na poddaszu o wysokiej ściance kolankowej zaprojektowano przestronną sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz komfortową łazienkę.